Naše referencie - servis notebookov a PC

Firma WEBKVALITA je popredným poskytovateľom servisu notebookov a počítačov v Košiciach a v poslednej dobe si nachádza čoraz viac zákazníkov aj z ostatných častí Slovenska. Naša história siaha do roku 2005, kedy sme sa rozhodli začať poskytovať servis výpočtovej techniky. Ako prvý v Košickom kraji sme začali poskytovať servis notebookov všetkých značiek. Od roku 2007 sme úspešne opravili už tisíce notebookov a počítačov, pričom dôraz sme vždy dávali na kvalitu a spokojnosť zákazníka. Naši technici sú vyškolení v zahraničí a majú bohaté skúsenosti s opravou notebookov a počítačov. Nadštandardné vzťahy so zahraničnými dodávateľmi zaručujú, že dokážeme zohnať náhradné diely na akýkoľvek typ notebooku a ponúknuť najlepšie ceny. Zákazníci, ktorí už vyskúšali naše služby Vám určite potvrdia naše kvality a ústretový prístup. Nechajte sa presvedčiť o našej kvalite aj vy!

Naše skúsenosti sú pre Vás zárukou a pre nás záväzkom!

Vybrané referencie - spokojní zákazníci:

Ivan K. - notebook po zapnutí nereaguje :

Problém:

Po zapnutí notebooku nenabehol obraz, po chvíli sa notebook sám vypol.

Riešenie:

Poškodený grafický čip na základnej doske a vyskratovaná napájacia časť. Oprava riešená výmenou základnej dosky. Po oprave notebook prešiel úspešne záťažovými testami.

Reakcia zákazníka:

Objednal som si servis telefonicky. Po notebook si firma prišla. Po odsúhlasení opravy bol notebook opravený do 3 dní. Cena opravy o 86 eur nižšia ako v autorizovanom servise. Maximálna spokojnosť.

Lenka H. - notebook sa samovoľne vypína :

Problém:

Pri práci sa notebook po zhruba 20 minútach sám vypol

Riešenie:

Upchatý chladiaci systém notebooku. Oprava riešená kompletným prečistením notebooku a nanesením nového teplovodivého materiálu.

Reakcia zákazníka:

Oprava bola dokončená do 24 hodín. Problém vyriešený. Výborné služby a ochotní personál.

Juraj N. - rozbitý displej na notebooku :

Problém:

Rozbitý displej, obraz nečitateľný

Riešenie:

Poškodený displej notebooku. Oprava riešená formou výmeny displeja za nový.

Reakcia zákazníka:

Do dvoch hodín od objednania došiel technik po notebook. Po oznámení cenovej kalkulácie, bol displej vymenený a na druhý deň ráno mi doniesli notebook. Výborná cena, o 24 eur nižšia ako ponuka v inom servise.

Štefan T. - obraz na displeji nečitateľný - deformovaný :

Problém:

Obraz na notebooku bol nečitateľný a deformovaný. Pri pohnutí displejom skákal.

Riešenie:

Poškodený prepojovací kábel medzi displejom a základnou doskou. Oprava riešená výmenou prepojovacieho kábla.

Reakcia zákazníka:

Ochotný technik, vysvetlil problém. Veľmi rýchly servis. Doporučujem.

Peter V. - počas zapínania sa notebook sám reštartuje :

Problém:

Počas zapínania Windowsu sa notebook sám reštartoval. Nebolo možné sa dostať na pracovnú plochu.

Riešenie:

Poškodený harddisk notebooku. Oprava bola riešená výmenou harddisku za nový a nainštalovaním operačného systému.

Reakcia zákazníka:

Počítač som doniesol osobne ráno. Do hodinky volal technik s diagnostikou a poobede som už došiel po opravený počítač. Ďakujem za službu.

Zuzana D. - notebook sa nezapne, tmavá obrazovka :

Problém:

Po zapnutí notebooku nenabehol obraz, svieti len zelená kontrolka

Riešenie:

Poškodená integrovaná grafická karta notebooku. Oprava bola riešená opravou integrovaného grafického čipu na základnej doske.

Reakcia zákazníka:

O polovicu nižšia cena za opravu ako ponuka iného servisu. Všetko funguje ako má. Doporučujem.

Marek A. - poškodený displej na notebooku :

Problém:

Prasknutý displej na notebooku.

Riešenie:

Výmena displeja za nový.

Reakcia zákazníka:

Tak displej je už otestovaný, zatiaľ maximálna spokojnosť - vidno že je nový. Ďakujem ešte raz za Váš perfektný a systematický prístup. Navyše s cenou takmer o polovicu nižšou ako u konkurencie. Tak by to malo vyzerať v každej firme!! Zaslúžite si medailu za zákaznícky orientovaný prístup! :)

... a ďalších viac ako 7.000 úspešne dokončených zákaziek

Firemná klientela - vybrané referencie :

Novartis Slovakia s.r.o. - PRIVEL s.r.o. - VČIELKA KOŠICE s.r.o. - WALEON s.r.o. - BLACK-C s.r.o. - STAVEX GROUP s.r.o. - VESPOL s.r.o. - SEZAKO Trnava s.r.o. - CANIS SLOVAKIA s.r.o. - NAŠA s.r.o. - Carys Slovakia s.r.o. - CHARNEL s.r.o. - i.l. impression s.r.o. - Obecný úrad HANISKA - Obecný úrad REŠICA - Obecný úrad TRSTENÉ PRI HORNÁDE - Obecný úrad ČAŇA - Základná škola PARCHOVANY - Základná škola ŠACA - Základná škola ČAŇA - Základná škola HANISKA - Základná umelecká škola Krosnianska, Košice - Základná škola Trebišovská - Materská škola Trstené - OZ Jeseň života - Študentský servis - TATRAFILM Košice - Pizza PARLAMENTKA - Donášková služba KOCKA PIZZA - TOPREZ s.r.o. - Centrum voľného času Spišský Hrad - Yellow Taxi - APM Slovakia s.r.o. - DEMONTA s.r.o. - EL-COMP - AMIKO s.r.o. - ERGA s.r.o. - Vydavateľstvo PECTUS - Airport Košice - ABER s.r.o. - EMVE plus s.r.o. - TERRA-GEO s.r.o.

Tweet